Toeta merepäästet!

Toeta uue kaatri ostu!

Otsime toetajaid, kes aitaksid katta Tallinn SAR uue merepäästekaatri ostu.
Eelarve 40 000 eurot ja 24 500 € on jaanuari seisuga veel koguda.

RNLI Atlantic 75
– 25 aastat tööd ja arendust
– spetsiaalselt merepäästele loodud
– uued mootorid ja tehnika

Panustamaks maksimaalselt mereturvalisuse tagamisse, vajab Tallinn SAR 2019 aasta hooajaks uut merepäästekaatrit.

Tallinn SAR on Tallinna lahel ja selle ümbruses kui Eesti kõige aktiivsema mereliiklusega piirkonnas toimetav ja seetõttu kõige rohkem väljakutseid saav vabatahtlik merepäästeüksus Eestis. Meile on lisandunud ka uus reageerimisüksus Kakumäel.

Teeme koostööd Briti Rahvusliku Merepäästeorganisatsiooniga (RNLI), kes on meile valmis pannud tehase poolt taastatud eriotstarbelise merepäästekaatri, mille kogumaksumus ulatub 40 000 euroni. Otsime toetajaid, kes aitaksid seda kulu katta.

Meil on olemas tublid naised ja mehed, kes on valmis hädasolijale iga ilmaga merele appi minema, kuid ilma korraliku tehnikata jääb meie pingutusest väheks. Pane õlg alla ja üheskoos tagame turvalisema meresõidu kõigile!

Toeta: MTÜ Tallinna Vabatahtlik Merepääste
IBAN: EE141010220238340221 (SEB pank)
Selgitus: Tallinn SAR paadi toetus

Toeta merepäästet.

Tänu annetajatele ja toetajatele on meil alates 2015. aastast oma, Inglismaa Vabatahtliku Merepääste (RNLI) poolt väljaarendatud päästekaater Atlantic 21 – samuti kaikoht ja ruumid Vanasadamas. Iga väljasõit tähendab aga kütusekulu, sügistormide ajaks oleks vaja soetada korralikud kuivülikonnad ning selleks vajame me kõigi merelkäijate tuge.

MTÜ Tallinna Vabatahtlik Merepääste
IBAN: EE141010220238340221 (SEB pank)

Pole vaja olla miljonär või rikas pärija, abi on ka väiksest annetusest:

  • heaks traditsiooniks võiks saada enne mereleminekut ja peale Vanalt soodsa ilma küsimist ka kiire käik mobiili-panka ja väike annetus kohalikule merepäästele
  • veel turvalisema tunde annab aga püsikorraldus – olgu siis navigatsioonihooajaks või aastaringi

Aita sõnumit levitada!

Merepäästele nutsuVeidi soliidsema annetuse eest (ütleme, et alates 50€) kingime Sulle Pesakonna-t-särgi mille Madis Ots nimelt selleks otstarbeks joonistas. Astu läbi Tallinna Merepäevadelt, leia särgikandja Muhu Väina regatilt või pane soovitud särgisuurus kirja pangaülekandele.

ps. Madis tegi teise pildi kah, Karuga. Tahad teada mida karu ütleb? Motiveeri meid suurema annetusega ja saad särgi, mis Muhu Väina lõpus kannatab juba ka pahupidi selga panna.

Sign In
Sign In